Wraz z rozpoczęciem kalendarzowej wiosny popadłyśmy w niezwykle wiosenny nastrój.
Pogoda robi się coraz ładniejsza i coraz częściej wychodzi słońce!
My obecnie zmagamy się z kuracją antybiotykową, ale szybo wracamy do zdrowia i do was.
Z niezwykłą przyjemnością przedstawiamy wam naszą pierwszą wiosenną stylizację!
Czy tak samo jak ja uwielbiacie opaski i podkolanówki?
Od kiedy jestem szczęśliwą posiadaczką córki kupuję je nałogowo ;)
Przesyłamy moc uśmiechu i zachęcamy do wpadania częściej.
Mama i Lila
Bluzka: ZARA
Francja elegancja
by
Liliowe love
on
09:11
Wraz z rozpoczęciem kalendarzowej wiosny popadłyśmy w niezwykle wiosenny nastrój. Pogoda robi się coraz ładniejsza i coraz częście...









